SENIORI POKRADENI U SRINJINAMA

Naši seniori poraženi su u Srinjinama od momčadi NK Poljičanin sa rezultatom 2:0. Sam tijek utakmicu nije nagovještavao takav rasplet jer smo cijelo vrijeme imali utakmicu pod kontrolom i stvarali prilike. U 33. minuti glavni sudac utakmice je nakon dosuđenog slobodnog udarca za domaćina na inzistiranje prvog pomoćnog sudca promjenio odluku i dosudio nepostojeći kazneni udarac. Prekršaj se dogodio metar ispred našeg kaznenog prostora. Nakon toga naši igrači su ponovno preuzeli kontrolu igre i opet na lošem terenu stvarali prilike, ali ih nisu iskoristili. Domaćin je postigao drugi gol u 75. minuti nakon greške naših igrača i tako su ne zasluženo došli do 3 boda. Uz kardinalno suđenje, ne možemo prigovoriti našim seniorima na konačnom rezultatu.
Nastupili su: Ćorić, J. Klepo (Ivan Turudić), A. Gverić (F. Klepo), S. Varnica, Režić, Bajan (Rupanović), A. Varnica, Kosorčić (Ivo Turudić), N. Vuč.-Alegić, A. Vicić (I. Vuč.-Jurić), B. Vicić.