REMI SENIORA I POBJEDA KADETA HNK VRLIKE

302106 119587698190626 1617627963 n

Seniori su danas 29.11.2015 godine gostovali NK Rudaru u Siverić.
U čvrstoj,zanimljivoj utakmici sa puno prilika na obje strane, konačan rezultat (2:2) je realan ishod ovog susreta.
Sredinom prvog poluvremena naši momci su poveli preko Bože Vicića.
Marin Slavić je lijepom loptom pronašao kapetana Božu koji je zaobišao vratara i zabio.
Kada se činilo da će se na predah otići s 0:1 ,udarac glavom domaćeg beka ide u gredu odakle se odbija na nogu Danijela Radića i nesretno ide u gol.
U 56.minuti Slavić s desne strane dugom loptom pronalazi B.Vicića koji glavom zabija svoj drugi pogodak za naše novo vodstvo.
Slavlje naših igrača nije dugo trajalo jer je domaćin za samo par minuta ponovno izjednačio na konačnih 2:2.
Do kraja susreta obje momčadi su imale svoje prilike koje igrači nisu iskoristili.
Sudac današnje utakmice loše je odradio svoj zadatak te smatramo kako nas je pri rezultatu 2:2 oštetio za nedosuđeni kazneni udarac na našem kapetanu.

Kadeti su jučer 28.11.2015 godine na nogometnom terenu Ustanovr ŠRC Česma ugostili NK Mladost iz Prološca.
Samo dvije minute bile su potrebne našim momcima da postignu zgoditak.
Visokim presingom natjerali su goste na pogrešku koju koristi Ivan Gutić te zabija za 1:0
Dvije minute poslije Jelović dodaje do Vicića koji sa 16 metara pogađa vratarev desni kut za 2:0.
Na 3:0 povisuje Mateo Gutić. Prošao je tri igrača gostiju te jakim udarcem unutar šesnaesterca postigao pogodak.
Gosti su smanjili na 3:1
Sljedeća dva pogotka za kadete postiže Jelović. Prvi u prvom poluvremenu na asistenciju Gojevića ,drugi u drugom poluvremenu na asistenciju I.Gutića.
Par minuta poslije Vicić dodaje Romiću koji sa 17 metara sjajno pogađa preko gostujućeg vratara.
Deset minuta prije kraja gosti smanjuju na konačnih 6:2.