PORAZ NOGOMETAŠA

HNK VRLIKA-NK MRAČAJ 1:2

U subotu smo gledali vrlo dobru utakmicu s obiju strana, u koju nažalost sudac Buzov nije bio na visini zadatka. Gotovo je nevjerojatno što je sve dopuštao u igri gostiju koji su već na samom početku utakmice trebali ostati s igračem manje, kada igrač Mračaja Puljiz namjerno udara laktom našeg Slavića kojem puca arkada i navedeni mora napustiti igru zbog ozljede, a gostujući igrač prolazi bez ikakve opomene!

Prvo poluvrijeme smo odigrali odlično, naša obrana je zaustavila gostujuće napadače koji su bili neprimjetni, te smo kontrolirali utakmicu. U 25 min. A. Vicić krade loptu na sredini terena te odlično odigrava M. Boduljaka koji s lakoćom pogađa za 1:0 i potpuno zasluženo vodstvo na kraju prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu gosti su preuzeli incijativu, naša momčad se prerano povukla te nismo uspijevali iznijeti loptu do napadača. Mračaj postiže pogodak u 75 min. za 1:1, a za konačnih 1:2 nakon loše reakcije vratara Ćorića.