POBJEDA SENIORA I REMI KADETA

302106 119587698190626 1617627963 n

Seniori su danas 21.11. 2015 god. ugostili NK DOŠK na nogometnom terenu Ustanove ŠRC Česma u Vrlici.
Po jako teškom i vodom natopljenom terenu uvjerljivo su deklasirali susjede iz Drniša.
U prvoj minuti Petar Radan dugom loptom pronalazi Božu Vicića ,naš kapetan odlaže loptu do Kosorčića koji oštrim udarcem sa 20 metara pogađa donji desni ugao gostujućeg vratara.
Par minuta poslije, Dario Jelović prekrasnim centaršutom pronalazi B.Vicića koji glavom zabija za 2:0.
Za konačnih 3:0 ,desetak minuta prije kraja, zabija Ivan Turudić .

Kadeti su danas gostovali NK Jadranu u Tučepe. Igrali su vrlo dobro, sredinom drugog poluvremena su vodili 0:2 ,ali domaćini su zahvaljujući greškama naših igrača u par minuta uspjeli izjednačiti na konačnih 2:2.
Prvi pogodak za našu momčad postiže Mario Romić na asistenciju Ivana Vučemilovića Jurića, a drugi pogodak postiže Ante Kosorčić na asistenciju Luke Vicića.