POBJEDA SENIORA I KADETA

nogomet1

Kadeti: HNK Vrlika 7:0 DNK Talent Rad i trud kadeta pokazao se i u ovoj utakmici u kojoj su bez problema svladali protivnika koji je bio fizički i trkački slabiji te tako nije mogao parirati našim momcima. Prva tri gola zabija Jelović na asistencije I.Gutića,Vicića i Romića. Četvrti gol zabija Romić,peti opet Jelović. Drugo poluvrijeme kadeti su se malo opustili,gosti su prijetili par puta ali naš golman,danas i kapetan, Ante Vučemilović Vranjić je pokazao svoje golmanske sposobnosti i branio sve njihove udarce. Šesti gol zabija Vicić na asistenciju Romića i za konačnih 7:0 zabio je Mateo Gutić!!

Seniori: NK DOŠK 0:3 HNK Vrlika Odlična utakmica i potpuno zaslužena pobjeda naših seniora. Prvih 15 minuta smo loše stajali na terenu,domaćin je imao par jako dobrih prilika,ali Ćorić je bez problema savladavao njihove udarce. Nakon toga igrači se bude i potpuno dominiramo kroz cijelu utakmicu. Prvi gol glavom postiže kapetan Božo Vicić nakon ubačaja iz kornera brata Antonia. Imali smo još prilika u prvom poluvremenu,ali ih nismo iskoristili. Početkom drugog poluvremena Varnica dodaje do kapetana Bože koji ide sam na golmana i rutinski ga savladava za 0:2. Za konačnih 3:0 sa 13-14 metara zabija Danijel Radić,asistirao mu je Mateo Gutić. Do kraja utakmice mogli smo zabiti još par golova,ali pala je koncentracija našim igračima pa nismo iskoristili mnogobrojne prilike.