POBJEDA SENIORA HNK VRLIKA

nogomet1

Danas 08.10.2015 godine na terenu Ustanove Športsko-rekracijskog centra Česma igrala se utakmica između HNK VRLIKA I NK MIHOVIL gdje je  naša momčad slavila rezultom  2:0.

Bez obzira na izostanke par važnih igrača,seniori su bez problema odnijeli sva 3 boda u današnjoj utakmici.
Gosti su danas bili dobar protivnik, krenuli su jako ali nisu mogli držati taj tempo te su pali krajem prvog poluvremena.
Prvi gol postiže Antonio Vicić. Izveo je slobodni udarac sa 26,27 metara i lijepo pogodio lijevi kut gostujućeg gola.
Drugo poluvrijeme naši igrači su potpuno dominirali,stvarali su mnogo prilika,ali ih nisu sve iskoristili.
Par minuta prije kraja,na asistenciju A.Vicića, Danijel Radić zabija za konačnih 2:0.

Seniori trenutno imaju maksimalnih 9 bodova,sljedeću utakmicu igraju u subotu protiv Šibenika II.