POBJEDA NAŠIH NOGOMETAŠA

HNK VRLIKA-NK ČAPORICE 2:1

Vrlo dobra igra i sasvim zaslužena pobjeda naših seniora. Već na samom početku susreta negdje do 15 min. mogli smo postići tri zgoditka iz izglednih prilika Tomića i Boduljaka. Kad ne iskoristiš svoje šanse onda slijedi kazna. Gosti su poveli iz sumljivo dosuđenog jedanaesterca.

Naša momčad tu nije stala već je i dalje stvarala šanse, takvu jednu koristi danas odlični Tomić koji na asistenciju L.Vicića lijepo pogađa za 1:1. S tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme. U drugom poluvremenu opet stvaramo šanse i nastavljamo dobru igru. Nakon jednog udarca Tomića lopta se odbija od gostujućeg vratara, a najbrži i najspretniji je bio Varnica koji pogađa za konačnih 2:1 i zasluženu pobjedu naše momčadi!