POBJEDA HNK VRLIKE

hnk vrlika

Seniori:

HNK Vrlika 3:1 NK Rudar

Vrhunska utakmica se igrala danas 03.10.2015 godine na terenu Ustanove Športsko-rekracijskog centra Česma.
Pred stotinjak gledatelja naši momci su pokazali kako se igra i bori za svoj klub.
Puno bolje smo ušli u utakmicu,a ubrzo i poveli. Antonio Vicić ubacuje iz kornera,a Slavić sa 5 metara glavom zabija za 1:0.
Gosti su izjednačili preko Medakovića. U istoj minuti,odmah nakon izvedenog centra,nakon krasne akcije A.Vicić gura loptu u prazan prostor Kosorčiću koji se probija do korner linije i vraća mu povratnu loptu. Vicić šutira lijevom nogom,a Slavić preusmjerava loptu u mrežu za 2:1.
U 23.minuti nakon ubačaja Zidara,Radić je iznudio kazneni udarac koji A.Vicić pretvara u pogodak.
U 50.minuti gostujući igrač,ničim izazvan, hvata kapetana Božu Vicića za dres i verbalno ga napada. Naš kapetan gubi živce i udara ga rukom po glavi,a sudac ga kažnjava crvenim kartonom,dok je gostujući igrač dobio samo žuti.
Minut poslije Zidar dobija drugi žuti karton i tako naša ekipa ostaje bez 2 igrača.
Tada naša momčad pokazuje svoju snagu i karakter jer su 40 minuta igrali bez 2 igrača,a uspjeli su stvorili više šansi nego gosti koji nisu stvorili ni jednu konkretnu.
Sutra tokom dana ćemo objaviti snimku golova i crvenih kartona!