NASTAVLJEN POBJEDNIČKI NIZ PIONIRA

Naši pioniri su nastavili pobjednički niz na gostovanju u Hrvacama. U teškoj,borbenoj i kvalitetnoj utakmici,pobjedili su NK Hrvace 3:2. Utakmica je bila zanimljiva i vrlo dobra. Naša momčad je povela golom Daria Boduljaka, da bi domaćin izjednačio iz prvog ozbiljnijeg napada. Na 2:1 Vrlika je povisila pogotkom našeg najboljeg strijelca Ivana Gutića na dodavanje Daria Boduljaka.Domaćin je izjednačio u posljednjoj minuti 1.poluvrijemena uz pomoć vjetra i  pogrešne procjene našeg inače izvanrednog vratara.Pobjednički gol postigao je Dario Boduljak na asistenciju kapetana momčadi Luke Vicića. Moramo pohvaliti sve naše igrače jer je ovo utakmica koja se morala pobjediti ,a domaćin Hrvace je pružio kvalitetan i dobar otpor.
Nastupili su: A. Žeravica ,M. Lelas, H. Erceg, I. Gverić, A. Vuč.-Vranjić, A. Kosorčić, M. Gutić, L. Vicić, M. Romić, D. Boduljak i I. Gutić.